Pereiti į pagrindinį turinį
Kraunama..

Medžio granulės

Medžio granulės – tai nuo 3,15 iki 40 mm ilgio, 6 arba 8 mm skersmens ritinio formos suspausta medienos biomasė; tai švarus, natūralus, nekenkiantis aplinkai, atsinaujinantis kuro šaltinis. Granulės sertifikuotos ENplus standartu.

Medžio granulės gaminamos be jokių cheminių medžiagų, rišiklių ar priedų. Jos išlaiko savo formą dėl presavimo karštoje temperatūroje, kai rišamąja medžiaga tampa ligninas, esantis medienoje. Jos yra ekologiškos, nes degdamos išskiria tiek pat anglies dvideginio, kiek augdami perdirba joms gaminti naudojami medžiai.

Medžio granulės turi žymiai didesnę šiluminę vertę negu malkos. Jas lengviau sandėliuoti ir transportuoti, jos užima mažiau vietos. Ši ekologiško kuro rūšis yra visiškai natūrali, skiriasi tik jos formos ir naudojimas. Biokuras yra vis aktyviau naudojamas Lietuvoje, o jo svarba rytojui neabejojama. Tad nenuostabu, jog mažai taršus biokuras tapo tokia populiaria kuro alternatyva tiek mūsų, tiek kitose pasaulio šalyse.

Techniniai parametrai

Kaloringumas ne mažiau 16,5 MJ/kg
Pelenai iki 0,5 %
Drėgmė iki 8 %
Svoris ne mažiau 0,65 kg/dm³

Granules kliento pageidavimu galime supakuoti 15 kg maišeliais arba didmaišiais (Big Bag'ais) į kuriuos telpa 1000 – 1100 kg medžio granulių. Maišeliai roboto pagalba kraunami ant padėklų, aptraukiami plėvele, kuri apsaugo nuo drėgmės transportavimo bei sandėliavimo metu.

Pagrindiniai pranašumai naudojant medžio granules

Tinka naudoti katilinėse ir privačiuose namuose

Didelis kaitrumas - mažas peleningumas

Užima mažai vietos

Ilgas degimo laikas

Patogi pakuotė

Galima naudoti kaip naminių gyvūnėlių kraiką